Weekendje weg Agora Club aan de Roer

Het eerste weekend van november staat voortaan te boek als het weekendje weg voor Agoraclub Aan de Roer. In een heerlijk huis in Sint Pieters Voeren, net over de grens in België, hebben we nieuwe herinneringen gemaakt en genoten! Vrijdagavond lekker samen gekookt en een hilarische muzikale spelavond gehad. Zo leer je elkaar wel kennen. We zongen de sterren van de hemel en streden om fantastische cadeaus! De volgende dag stond in het teken van cultuur: een bezoek en rondleiding aan de Henri-Chapelle American Cemetery and Memorial was indrukwekkend (en nat). Daarna lekker opgewarmd met een warme muzikale lunch. We hebben hard meegezongen met het Decap-Dansorgel, wat een geweldige plek in Teuven. Vervolgens brachten we een bezoek aan de Abdij van Val Dieu. Na een rondleiding genoten van Val Dieu biertjes of appelsap en wat lekkere Val Dieu kaasjes. Eenmaal thuis hebben we weer fijn samen gekookt en nog spelletjes gedaan. Na het ontbijt op zondag is iedereen weer naar huis gegaan. Wat was het een fijn weekend! Iedereen kijkt al uit naar volgend jaar!

Handen uit de mouwen, uiteraard hebben we niet stilgezeten. Voor de actie GEEF EEN JAS, VERWARM EEN HART hebben we winterjassenjassen ingezameld. We hadden een prachtige opbrengst! Twee kofferbaken voor met gevulde zakken gingen naar het inzamelpunt. zaterdag 2-12 heeft een aantal dames van onze club Voedselbank Middel Limburg geholpen met het inzamelen van houdbare levensmiddelen. In totaal zijn er 44 kratten met spullen verzameld voor de voedselbank. Echt een mooie actie waarbij we echt de handen uit de mouwen konden steken.

We wensen iedereen een heel fijne, gezellige en hartverwarmende decembermaand toe!

Lieve groeten van Agoraclub Aan de Roer,

Annemarie, Brigitte, Christy, Joos, Madelon, Monique, Nicolle, Pauline, Saskia en Veerle