Nieuws Agora Club aan de Roer

De spirit zit er goed in bij de jongste twijg van de Agoraboom! Een lekker gevulde agenda met gezellige culturele, creatieve en sportieve activiteiten en volop groeiplannen. Zo hebben we natuurlijk het Van Gogh museum in Nuenen bezocht tijdens de nieuwjaarsborrel en zijn we creatief aan de slag gegaan tijdens een ware haak-workshop. Wat blijkt: haken behoort -op een enkeling na- niet tot de kencompetenties van onze clubleden. Samen met onze mannen hebben we vervolgens de sportieve arena betreden: we zijn gaan disco-bowlen. En wat bleek: de eerste 3 plaatsen werden ingenomen door mannen. Bowlen behoort -op een enkeling na- ook niet tot de kerncompetenties van onze clubleden. Waar we wel goed in zijn is met volle energie en enthousiasme de handen uit de mouwen steken: op 23 maart gaan we als vrijwilliger werken bij de Venloop, een groot wandel- en hardloop-evenement in Venlo. Daarmee helpen wij de organisatie een handje én halen wij geld op voor Stichting Kumi Hospital (zie www.kumihospital.nl). En ons enthousiasme blijft niet onopgemerkt: inmiddels nemen 3 aspirant-leden deel aan onze activiteiten en vergaderingen en beraden zij zich of ze definitief willen deelnemen. Zoals het ernaar uitziet zijn wij binnenkort 3 nieuwe Agorettes rijker.

Er staan nog meer activiteiten op de planning, maar daarover later ongetwijfeld meer.