Bestuurswisseling AC Groningen 1

Een prachtige tuin, zomerse temperaturen, heerlijke door de leden zelfgemaakte gerechten en koele drankjes, 16 vrolijke dames, allemaal ingrediënten voor een gezellige clubbijeenkomst op 20 juni bijGer in Zuidlaren. De ontvangst was om 17.00 uur en het hele programma incl. de bestuurswisseling kon plaatsvinden voordat de bui tegen 20.30 uur zou losbarsten, wat achteraf gelukkig reuze mee viel. Voorzitter Greetje memoreerde de afgelopen 2 jaar waarin we een afwisselend programma hadden, waarin we oa. onze dochters in Friesland op het Agora pad hebben geholpen en het afgelopen jaar totaal voor € 2250,- aan div. goede doelen hebben geschonken. Een mooi resultaat! Bij onze club wordt iedere 2 jaar het gehele clubbestuur vervangen door een nieuwe combinatie van leden. Deze keer met 2 dames die nog niet eerder een bestuursfunctie hebben vervuld, dus een uitdaging. Het “oude”bestuur werd verwend met een boeket prachtige bloemen en natuurlijk kreeg het nieuwe bestuur een “aanmoedigings” presentje. Onder ervaren leiding van de nieuwe voorzitter Jitty Jaarsma , gaat het vast goed komen met penningmeester Truus van der Werff (was helaas niet aanwezig ivm verblijf in Frankrijk) en secretaris Liesbeth van den Berg . Wij wensen hen 2 inspirerende en gezellige bestuursjaren toe.

Marlies