Agora Club Roermond i.o.

Even voorstellen:
Agora Club Roermond i.o.
Dag allemaal! Graag willen wij ons aan jullie voorstellen. Wij zijn Agora Club Roermond in oprichting. We kunnen wel zeggen dat we een vliegende start hebben gemaakt: van het idee om een Agora Club op te richten in december 2021
naar het gezellige bezoek van het hoofdbestuur in april om officieel Agora Club Roermond in oprichting te worden.
Onze club in oprichting bestaat inmiddels uit acht enthousiaste vrouwen die het samen gezellig hebben en de handen uit de mouwen willen steken bij maatschappelijke projecten in de omgeving van Roermond. We komen maandelijks bij elkaar voor vergaderingen en afwisselend culinaire, sportieve of culturele activiteiten.
Volgend jaar willen we charteren en we kijken ernaar uit om dan ook echt deel uit te maken van Agora Club Nederland. De datum moeten we nog bepalen, we houden jullie op de hoogte.
We hopen de komende tijd met jullie kennis te maken bij de activiteiten die op de agenda van Agora Club Nederland staan.
Tot gauw!
Brigitte, Christy, Hanneke, Joos, Madelon, Monique, Saskia & Veerle