Agora Club de Kempen doneert gul

Traditiegetrouw heeft onze club ook dit jaar weer chocoladeletters verkocht voor het goede doel. Sinterklaas met zijn Pieten zijn weer in het land aangekomen wat onze dames een boost heeft gegeven om alle relaties aan te sporen chocoladeletters te kopen. Dit jaar hebben wij als goed doel de Stichting Ruby and Rose gekozen. Het motto van Ruby and Rose is Samen sterker in de strijd tegen vrouwenkanker. Het motto zegt genoeg maar graag lichten we e.e.a. toe. Ruby and Rose heeft als doel het werven van fondsen voor onderzoeksprojecten. Dit zijn onderzoeken op het gebied van diagnostiek en behandeling van alle vormen van gynaecologische kanker en het voeren van voorlichting over deze vrouwenkanker.

Wij zijn er trots op dat wij hiervoor ons steentje hebben kunnen bijdragen. Onze club heeft nl. met de verkoop van chocoladeletters en verschillende donaties van ASML medewerkers een bedrag van € 8.500,- opgehaald. Wij willen graag iedereen bedanken die chocoladeletters heeft gekocht en zo zijn of haar steentje heeft bijgedragen aan dit megabedrag.