In memoriam

Anneke Vermeer-De Koning

15 december 1952 – 21 september 2020

Het zo plotselinge overlijden van Anneke heeft ons verbijsterd achtergelaten. In de nacht van zondag op maandag 21 september heeft zij te midden van haar gezin afscheid genomen van het leven waar ze zo aan hechtte.

Anneke was, samen met Marjan de Jong en Birgitte Vinke (i.m.) oprichter van Agora Club 4 Noordwijk e.o.
Ze heeft binnen onze club diverse bestuursfuncties vervuld en had een waar Agora-hart!

Anneke’s omgang met het begrip ‘tijd’ en haar daardoor vaak verlate verschijnen was wel eens aanleiding tot ‘verwondering’, maar ze was een warme, innemende vrouw met een gezond gevoel voor humor en door haar ontwapenende onschuld en bijbehorende glimlach verdween alle eventuele ergernis als sneeuw voor de zon.

De prachtige kleinkinderen, waar Anneke zo enorm trots op was, zullen het zonder hun hele lieve Oma moeten doen!

We wensen haar man Coen, de kinderen Marjolijn, Emilie, Coen Jr,  hun partners en verdere familie veel sterkte toe.

Onze Anneke, zo vaak te laat maar nu zo onbeschrijfelijk veel te vroeg.

Wat zullen we haar missen!

Namens het Bestuur en leden van Agora Club Noordwijk e.o.

Hilly van der Werff-Ippel
Voorzitter 2019-2021

Menu