Clubnieuws Venlo 7

Handen uit de mouwen voor AC Venlo Ad Mosam

folder_openclub 7 venlo
AGORA CLUB 7 VENLO AD MOSAM heeft gedurende de laatste maanden een paar aardige sociale activiteiten ondernomen. In juni hebben we in Verpleeghuis Crescendo in Venlo samen met een vijftiental bewoners  bloemstukjes gemaakt. Enkelen van ons hadden wat lekkers gebakken…
Lees verder

Berichten uit het Venlose

folder_openclub 7 venlo
In december hebben diverse leden van onze club in verschillende samenstellingen hun handen uit de mouwen gestoken. Al diverse jaren helpen we in een zorginstelling in Venlo met het optuigen van de kerstbomen. Een enorme ontmoetingsruimte wordt dan vol gezet…
Lees verder

Mooie cheque voor 10neke Ponjee

folder_openclub 7 venlo
Tijdens onze maandelijkse bijeenkomst in oktober hebben we een cheque van €500 overhandigd aan 10neke Ponjee. Dit was een deel van de opbrengst van onze verkoopstand op de Schinkemerret in Venlo in augustus. Het geld wordt besteed aan de aanschaf…
Lees verder

1e lustrum voor Club Venlo ad Mosam

folder_openclub 7 venlo
Ter gelegenheid van ons eerste lustrum hebben we een bescheiden feestje gevierd. Dames zijn altijd geïnteresseerd in inrichten dus begonnen we met een bezoek aan de showroom en productieafdeling van Ghyczy Selection Swalmen. Oprichter en designer Peter Ghyczy gaf ons…
Lees verder

Dineren voor het goede doel

folder_openclub 7 venlo
Donderdag 9 maart j.l. hield Agora Club 7 Venlo ad Mosam haar jaarlijkse fundraisingdiner. De leerlingen van de Gilde-opleiding afdeling Horeca in Venlo zetten hun beste beentje voor om ons allemaal een heerlijke maaltijd voor te zetten. Zowel de witte…
Lees verder
Menu