Clubnieuws Twente 9

Veel actie in november voor Agora Twente

Diesviering: We startten met ons eerste verjaardagsfeestje op 4 november 2018. Alweer een jaar geleden zijn wij gecharterd in Haaksbergen. Het weer was ook nu weer even mooi, de zon scheen en de temperatuur was min of meer hetzelfde. Om…

En wat er zoal gebeurt in Haaksbergen…..

   Hallo beste agora leden, Hierbij een nieuwsbericht van jullie eerst te charteren Agora Club uit Twente no 9. Met veel plezier vergaderen wij inmiddels de 3e donderdag van de maand bij één van onze leden thuis. De aangetreden service-commissie…

AC Twente i.o. In actie

Onderweg naar de officiële oprichting in november 2017 van onze serviceclub Agora Twente 9 i.o. hebben wij gezamenlijk besloten om het internationale Agora serviceproject “Eyes For The World” te ondersteunen. “Eyes For The World” is een non-profit foundation die gelooft…
Menu