Clubnieuws Twente 9

Verslag van AC Twente 2021

Van AC Twente onderstaand een overzicht van hun activiteiten in 2021 Bericht van AC9 voor de website van Agora NL[488]

Benefiet diner ten bate van zorgboerderij groot succes.

Op woensdag 29 mei jl. organiseerde serviceclub Agora Twente een benefietdiner bij Restaurant de Blanckenborgh in Haaksbergen. Op deze prachtige locatie hebben we ruim 65 gasten mogen ontvangen die kwamen genieten van een culinaire avond met als thema ‘het Witte…

Veel actie in november voor Agora Twente

Diesviering: We startten met ons eerste verjaardagsfeestje op 4 november 2018. Alweer een jaar geleden zijn wij gecharterd in Haaksbergen. Het weer was ook nu weer even mooi, de zon scheen en de temperatuur was min of meer hetzelfde. Om…

Charter

Charter Agora Club 9 Twente

AC9 Twente’s goede wensen voor een mooie zomer

De vriendinnen van AC9 Twente i.o. wensen iedereen een hele fijne zomer. De voorbereidingen voor de charter op 4 november gaan natuurlijk gewoon door vanaf ligbedjes en strandbedjes ‘all over the world’. #deblikveuroet#.  Staat de datum al in de agenda’s?

En wat er zoal gebeurt in Haaksbergen…..

   Hallo beste agora leden, Hierbij een nieuwsbericht van jullie eerst te charteren Agora Club uit Twente no 9. Met veel plezier vergaderen wij inmiddels de 3e donderdag van de maand bij één van onze leden thuis. De aangetreden service-commissie…

AC Twente i.o. In actie

Onderweg naar de officiële oprichting in november 2017 van onze serviceclub Agora Twente 9 i.o. hebben wij gezamenlijk besloten om het internationale Agora serviceproject “Eyes For The World” te ondersteunen. “Eyes For The World” is een non-profit foundation die gelooft…

Twentse dochters op bezoek bij Moederclub Groningen

O    Op de clubavond van de Groningers, thuis bij Ida in hartje stad, werd op 14 maart een delegatie van Agora club Twente 9 ontvangen voor een nadere kennismaking. De Groningse dames hadden voor de catering gezorgd en er stond…
Menu