Clubnieuws Eindhoven 2

Agora Eindhoven 1997-2022

25 jaar AGORA EINDHOVEN Heeerlijke dagen gehad met elkaar op Malta ter gelegenheid van ons 25- jarig jubileum. Een prachtig land, fijn hotel, een perfect georganiseerde reis, een zeer kundige gids, een mooi programma, een geweldige sfeer, heel mooi weer…

Facultatieve dag van AC 2 Eindhoven

Af en toe organiseert de commissie een facultatieve Agora dag, deze keer werd een bezoek gebracht aan het van Abbe museum in Eindhoven en aan het Rijks psychiatrisch ziekenhuis “De Grote Beek” OM 11.00 uur werd er gestart in het…

AC Eindhoven start clubjaar in Gorinchem

Op 8 september 2021 bezocht AC Eindhoven hanzestad Gorinchem. Na  een wat moeizame start in Gorinchem, verkeerde parkeerplaats, panne aan Jetty haar auto, en moeite om de kaartjes voor de boot te boeken, gearriveerd in De Hoofdwacht. Met een warm…

Mooie opkomst voor Nieuwjaarsbijeenkomst AC Eindhoven

Aan het begin van elk nieuw jaar komen wij bij elkaar om gezamenlijk het glas te heffen op ons aller welzijn in het komende jaar. Met een heerlijk dinertje natuurlijk! Dit jaar vond dit samenzijn plaats op 8 januari in…

Activiteiten AC Eindhoven

Wat hadden we de achterblijvers veel te vertellen na thuiskomst!!  De Internationale Vergadering in Marrakesh was heel bijzonder en maakte op alle deelnemers een grote indruk. Juist dat exotische gaf aan de vergadering dat extra tintje. De Marokkaanse Agora-dames hebben…

Boeiende clubavond met lezing over kindertehuis in Zambia

Op onze maandelijkse huisbijeenkomst bij een van onze leden was Connie Snoep onze spreker. Zij vertelde over haar ervaringen met sponsoring van een kindertehuis in Zambia. Tijdens een rondreis door het zuiden van Afrika maakte zij kennis met een kindertehuis…

20 jaar Agora Club 2 Eindhoven

Lustrum reisje Lecce, Italië van 6 t/m 10 juni 2017 ——————————– Na aankomst op de luchthaven van Brindisi worden wij naar Suite Hotel Santa Chiara’ gereden, gelegen in het historisch centrum van Lecce. De hoofdstad Lecce is een van de…

AC2 Eindhoven viert haar 20-jarig bestaan

Twintig jaar geleden , in mei 1997, vond onze charter plaats als tweede club in Nederland. Dat vinden we een feestje waard. Lang hebben we gewikt en gewogen hoe we inhoud zouden geven aan dit heuglijke feit. Toen we 10…

Op excursie bij IKEA

Facultatief uitje Agora Club Eindhoven op 21 maart naar Genk (België) Na de verdeling in de auto’s van Ingrid en Marion richting Genk. Bij het parkeren zagen we Ingrid en Els en even later de auto van Ingrid die het…
Menu