Clubnieuws Venlo 7

Schinkemert AC Venlo

Na 2 jaar corona is in Venlo op 1 september 2022 weer een schinkemert gehouden. Winkelstraten in de stad staan dan vol kraampjes waar van alles en nog wat te koop is. Al jaren hebben we met een kraam op…

Benefietlunch ROC Venlo

Agora Club 7 Venlo ad Mosam heeft onlangs een  benefietlunch georganiseerd bij het ROC in Venlo. Het goede doel was zeer recent ontstaan omdat een van onze leden een vrouw uit Oekraïne kent die in Nederland woont en werkt. Zij…

Handen uit de mouwen voor AC Venlo Ad Mosam

AGORA CLUB 7 VENLO AD MOSAM heeft gedurende de laatste maanden een paar aardige sociale activiteiten ondernomen. In juni hebben we in Verpleeghuis Crescendo in Venlo samen met een vijftiental bewoners  bloemstukjes gemaakt. Enkelen van ons hadden wat lekkers gebakken…

Berichten uit het Venlose

In december hebben diverse leden van onze club in verschillende samenstellingen hun handen uit de mouwen gestoken. Al diverse jaren helpen we in een zorginstelling in Venlo met het optuigen van de kerstbomen. Een enorme ontmoetingsruimte wordt dan vol gezet…

Mooie cheque voor 10neke Ponjee

Tijdens onze maandelijkse bijeenkomst in oktober hebben we een cheque van €500 overhandigd aan 10neke Ponjee. Dit was een deel van de opbrengst van onze verkoopstand op de Schinkemerret in Venlo in augustus. Het geld wordt besteed aan de aanschaf…

1e lustrum voor Club Venlo ad Mosam

Ter gelegenheid van ons eerste lustrum hebben we een bescheiden feestje gevierd. Dames zijn altijd geïnteresseerd in inrichten dus begonnen we met een bezoek aan de showroom en productieafdeling van Ghyczy Selection Swalmen. Oprichter en designer Peter Ghyczy gaf ons…

Dineren voor het goede doel

Donderdag 9 maart j.l. hield Agora Club 7 Venlo ad Mosam haar jaarlijkse fundraisingdiner. De leerlingen van de Gilde-opleiding afdeling Horeca in Venlo zetten hun beste beentje voor om ons allemaal een heerlijke maaltijd voor te zetten. Zowel de witte…
Menu