Clubnieuws Venlo 7

Benefietlunch ROC Venlo

Agora Club 7 Venlo ad Mosam heeft onlangs een  benefietlunch georganiseerd bij het ROC in Venlo. Het goede doel was zeer recent ontstaan omdat een van onze leden een vrouw uit Oekraïne kent die in Nederland woont en werkt. Zij…

AC Venlo steunt watersnood slachtoffers

Agora club 7 Venlo ad Mosam heeft onlangs aan een door de watersnood zwaar getroffen tuinders familie een cheque van € 1000,- aangeboden. Hun kas en winkel hebben behoorlijk onder water gestaan en ook de oogst in de volle grond…

AC Venlo slaat handen ineen met andere service clubs

Agoraclub Venlo Ad Mosam, heeft samen met 3 andere service clubs in het Venlose, onlangs deelgenomen aan een actie om menstruatie materiaal te verstrekken aan mensen die dat niet zelf kunnen betalen. Een groot probleem, niet alleen bij ons in…

Bloemstukjes voor een verzorgingshuis in Venlo

                    In november hebben de dames van AC Venlo ad Mosam samen met de bewoners bloemstukjes gemaakt voor een plaatselijk verzorgingshuis. De resultaten mochten er zijn!

Handen uit de mouwen voor AC Venlo Ad Mosam

AGORA CLUB 7 VENLO AD MOSAM heeft gedurende de laatste maanden een paar aardige sociale activiteiten ondernomen. In juni hebben we in Verpleeghuis Crescendo in Venlo samen met een vijftiental bewoners  bloemstukjes gemaakt. Enkelen van ons hadden wat lekkers gebakken…

Berichten uit het Venlose

In december hebben diverse leden van onze club in verschillende samenstellingen hun handen uit de mouwen gestoken. Al diverse jaren helpen we in een zorginstelling in Venlo met het optuigen van de kerstbomen. Een enorme ontmoetingsruimte wordt dan vol gezet…

Mooie cheque voor 10neke Ponjee

Tijdens onze maandelijkse bijeenkomst in oktober hebben we een cheque van €500 overhandigd aan 10neke Ponjee. Dit was een deel van de opbrengst van onze verkoopstand op de Schinkemerret in Venlo in augustus. Het geld wordt besteed aan de aanschaf…

AC7 Venlo ad Mosam weer op de Schinkemert in Venlo

Al vele jaren staat onze club op de Schinkemert in Venlo, een jaarlijks terugkerende zomermarkt in de binnenstad. Op 23 en 24 augustus hebben opnieuw, met een steeds klanten! Dit jaar was het goede doel het Alzheimer project van Tieneke…

1e lustrum voor Club Venlo ad Mosam

Ter gelegenheid van ons eerste lustrum hebben we een bescheiden feestje gevierd. Dames zijn altijd geïnteresseerd in inrichten dus begonnen we met een bezoek aan de showroom en productieafdeling van Ghyczy Selection Swalmen. Oprichter en designer Peter Ghyczy gaf ons…

Venlo bezorgt bewoners Van De Berendonck een gezellige middag.

Op 11 april vertrok vanuit Verzorgingshuis De Beerendonck in Venlo een stoet van 12 rolstoelers, geduwd door dames van Agora Club 7 Venlo ad Mosam richting tuincentrum Leurs. Gelukkig waren de weergoden ons gunstig gezind en konden poncho’s, paraplu’s en…

Dineren voor het goede doel

Donderdag 9 maart j.l. hield Agora Club 7 Venlo ad Mosam haar jaarlijkse fundraisingdiner. De leerlingen van de Gilde-opleiding afdeling Horeca in Venlo zetten hun beste beentje voor om ons allemaal een heerlijke maaltijd voor te zetten. Zowel de witte…
Menu