Clubnieuws Groningen 1

Donatie voor stichting “Ik Trakteer”

Op dinsdag 15 februari hadden wij overdag ( wat een luxe!) onze clubbijeenkomst.Wij hadden  de oprichter en bedenker van de Stichting “Ik  trakteer ” uitgenodigd om wat meer te weten te komen over ons Service project.Met gemak praatte Sabina bijna…

Agora avontuur in het Noorden

Het heeft even geduurd, maar het wordt nu toch een feit dat er een Agora club in oprichting is bij onze buren in het Noorden. In de nodige grappen en grollen over de verschillen tussen Friezen en Groningers wordt vaak…

AC Groningen reikt chèque uit.

Op 19 oktober konden de dames van het Bestuur van Angora Club Groningen, voorzitter Jitty en secretaris Ger, een cheque van € 500,00 overhandigen aan Ina Boerema van de Groningse Stichting Burns Turiana. De leden van club Groningen hadden voor…

Interessante lezing over Stichting Burns Turiani

Burns Turiani. Voor de clubavond van februari was Ina Boerema uit Zeegse uitgenodigd. Zij was in haar werkzame leven Hoofd van het Brandwonden Centrum van het Martiniziekenhuis in Groningen en is door haar werk betrokken geraakt bij de Stichting ‘Burns Turiani’.…

Creatieve avond met verrassend resultaat

Dat onze clubleden verborgen creatieve talenten hebben bleek op onze Clubavond van 11 april. Onder leiding van Brunet en Marlies gingen onze leden “schilderen”met papier. Met uit tijdschriften gescheurd papier moesten er collages worden gemaakt. Ja, veel gehoord die avond:…
Menu