Blog – Small Image (2 columns)

Nieuwsbrief november 2022 – nr 4

Wat is er de afgelopen maand toch weer veel gebeurd in ons mooie clubje! Zoals de charter van Agoraclub 15 Zeeuws Vlaanderen en het Besturen Overleg in Leusden. Bij het laatste bleek dat we aardige stappen hebben gemaakt richting het…

Charter Agora Club Zeeuws Vlaanderen

Het is onmogelijk zei trots; Het is zinloos zei verstand; Geef het een kans fluisterde het hart 💙   2022 Wat een prachtig jaar hebben we gehad, wat heeft ze ons veel gegeven! Dankbaar om jullie te mogen ontvangen in…

Hospice Xenia

  Agora Club Noordwijk e.o. heeft op 1 november 2022 € 1.000,00 gedoneerd aan hospice Xenia, het huis met een hart. Tijdens de maandelijkse vergadering hebben we Floor van Dam uitgenodigd om wat te vertellen overHospice Xenia, waarna we haar…

Nieuwsbrief oktober 2022

Lees hier over recente gebeurtenissen in onze club, zoals onder andere de charter van Súd East Fryslân, de AGM in Puy du Fou en de benoeming van Marian Florissen als International Treasurer, maar ook het verdrietige nieuws van overlijden van…
Menu