Blog – Latest Posts (3 columns)

Nieuwsbrief juni 2022

Er is weer genoeg gebeurd, de installatie van Agoraclub 13 Kennemerland en Marian Florissen heeft zich kandidaat gesteld voor treasurer ACI!! We hebben de AGM van de Nederlandse Tafel Ronde bezocht, de AGM van België en nog meer. Veel leesplezier!…

Een nieuwe sonar voor Signi

Een nieuwe sonar voor Signi In 2021 heeft Agora Club De Kempen met de jaarlijkse chocoladeletteractie onder meer geld ingezameld voor Signi zoekhonden. Met dank aan iedereen die chocoladeletters heeft gekocht konden we daarom een cheque van € 4.000,- aan Signi…

Welkom AgoraClub 13 Kennemerland

WELKOM AGORACLUB 13 KENNEMERLAND Op 2 juli 2022 kon Agoraclub Nederland een nieuwe club welkom heten. Op  een zonovergoten zaterdag kwamen de leden van de andere clubs naar de prachtige locatie Het Wapen van Kennemerland (bijgenaamd “De Stinkende Emmer, vanwege…

Marian Florissen kandidaat treasurer ACI

folder_openbestuurszaken
Onze Marian heeft zich kandidaat gesteld voor ‘treasurer ACI’ !!! Ze blijft tevens penningmeester voor ACNL. Het voltallige HB van ACNL staat achter haar beslissing! We zullen haar in Puy du Fou en de daarop volgende periode steunen en helpen…

Agora Club Roermond i.o.

Even voorstellen: Agora Club Roermond i.o. Dag allemaal! Graag willen wij ons aan jullie voorstellen. Wij zijn Agora Club Roermond in oprichting. We kunnen wel zeggen dat we een vliegende start hebben gemaakt: van het idee om een Agora Club…

Charter 2 juli 2022

Graag nodigen wij je van harte uit om de charter van onze Agora Club Kennemerland bij te wonen en met ons mee te vieren. Dit doen we in Haarlem bij “Het Wapen van Kennemerland”, in de volksmond wordt dit restaurant…

Agora Eindhoven 1997-2022

25 jaar AGORA EINDHOVEN Heeerlijke dagen gehad met elkaar op Malta ter gelegenheid van ons 25- jarig jubileum. Een prachtig land, fijn hotel, een perfect georganiseerde reis, een zeer kundige gids, een mooi programma, een geweldige sfeer, heel mooi weer…

Nieuwsbrief mei 2022

De allereerste Nieuwsbrief van het nieuwe bestuur! Mei is een drukke maand geweest met natuurlijk voor het bestuur de voorbereidingen voor de ALV en het zilveren jubileumfeest! Tevens is het bestuur op bezoek geweest bij een nieuwe club in oprichting…

Nieuwsbrief april 2022

Nieuwsbrief nummer 9! De laatste van dit bestuursjaar! Het is al bijna tijd voor de ALV…nog maar een paar weekjes…spannend en vooral heel leuk om samen met zoveel mogelijk leden ons 25 jaar feest te gaan vieren. Het wordt een…

Nieuwsbrief maart 2022

Welkom in het Agoraclub Nederland Lustrum Jaar 2022. We maken ons op voor een hele bijzondere 25e ALV op 21 mei. Natuurlijk gaan we daar met z’n allen een feestje van maken om nooit te vergeten! Meer hierover in deze…

Benefietlunch ROC Venlo

folder_openclub 7 venlo
Agora Club 7 Venlo ad Mosam heeft onlangs een  benefietlunch georganiseerd bij het ROC in Venlo. Het goede doel was zeer recent ontstaan omdat een van onze leden een vrouw uit Oekraïne kent die in Nederland woont en werkt. Zij…

Crepes bakken verzorgingshuis Jeroen

folder_openclub 4 noordwijk
Nu de corona beperkingen zijn opgeheven kunnen wij als club Noordwijk e.o. weer hand- en spandiensten verlenen aan verzorgingshuis Jeroen.Wij bakken o.a. weer om de week crepes voor de bewoners en daar wordt gretig gebruik van gemaakt! Daarnaast kunnen we…

Donatie voor stichting “Ik Trakteer”

folder_openclub 1 groningen
Op dinsdag 15 februari hadden wij overdag ( wat een luxe!) onze clubbijeenkomst.Wij hadden  de oprichter en bedenker van de Stichting “Ik  trakteer ” uitgenodigd om wat meer te weten te komen over ons Service project.Met gemak praatte Sabina bijna…

AC De Kempen doneert.

Onze dames van Agora Club de Kempen hebben zich eind 2021 wederom met veel enthousiasme ingezet om zoveel mogelijk chocoladeletters te verkopen. Agora Club de Kempen heeft daardoor 2 prachtige goede doelen kunnen steunen. Het eerste doel waarvoor zij afgelopen…

Verslag van het besturenoverleg

folder_openbestuurszaken
BESTURENOVERLEG op 13 november 2021 in Leusden Wat was het leuk en fijn om elkaar als besturen te ontmoeten in de Smidse in Leusden. Ook waren onze Sidebyside partners op volle sterkte aanwezig. Na een kopje koffie of thee en…
Menu