Blog – Latest Posts (3 columns)

Hospice Xenia

  Agora Club Noordwijk e.o. heeft op 1 november 2022 € 1.000,00 gedoneerd aan hospice Xenia, het huis met een hart. Tijdens de maandelijkse vergadering hebben we Floor van Dam uitgenodigd om wat te vertellen overHospice Xenia, waarna we haar…

Nieuwsbrief oktober 2022

Lees hier over recente gebeurtenissen in onze club, zoals onder andere de charter van Súd East Fryslân, de AGM in Puy du Fou en de benoeming van Marian Florissen als International Treasurer, maar ook het verdrietige nieuws van overlijden van…

Amersfoort tgv 25 jarig bestaan

  Onze activiteit naar Amersfoort tgv ons 25 jarig bestaan en ons eerste samenzijn in september van dit Agora jaar. We hebben genoten van deze prachtige stad, vol historie met elkaar onder het genot van allerlei lekkers.

Schinkemert AC Venlo

Na 2 jaar corona is in Venlo op 1 september 2022 weer een schinkemert gehouden. Winkelstraten in de stad staan dan vol kraampjes waar van alles en nog wat te koop is. Al jaren hebben we met een kraam op…

AGM 2022 Puy du Fou

folder_openbestuurszaken
AGM 2022 met als hoogtepunt natuurlijk de verkiezing van Marian Florissen tot ACI treasurer. Verder: de begroting 2022-2023 moet opnieuw opgesteld worden en er moet een nieuwe ledenvergadering uitgeroepen worden, Gabriella Lerch gekozen als nieuwe vicepresident, de AGM 2024 vindt…

OPEN UP

Our new ACI board : open up and open your hearts to : from left to right : Sumaya Khan (Secretary), Gabriella Lerch (Vice President), Mihaela Cracana (President), Marian Florissen (Treasurer) and Chilufya Mwanakatwe (IPP)

Chocoladeletter verkoop

Agora Club De Kempen verkoopt heerlijke chocoladeletters in de letter S en de smaken Praliné (200 gram), Wit, Melk en Puur (225 gram). De letters zijn te koop voor slechts € 5,50 per stuk. Hiervan gaat €2,- naar Stichting Met…

Nieuwsbrief juni 2022

Er is weer genoeg gebeurd, de installatie van Agoraclub 13 Kennemerland en Marian Florissen heeft zich kandidaat gesteld voor treasurer ACI!! We hebben de AGM van de Nederlandse Tafel Ronde bezocht, de AGM van België en nog meer. Veel leesplezier!…

Een nieuwe sonar voor Signi

Een nieuwe sonar voor Signi In 2021 heeft Agora Club De Kempen met de jaarlijkse chocoladeletteractie onder meer geld ingezameld voor Signi zoekhonden. Met dank aan iedereen die chocoladeletters heeft gekocht konden we daarom een cheque van € 4.000,- aan Signi…

Welkom AgoraClub 13 Kennemerland

WELKOM AGORACLUB 13 KENNEMERLAND Op 2 juli 2022 kon Agoraclub Nederland een nieuwe club welkom heten. Op  een zonovergoten zaterdag kwamen de leden van de andere clubs naar de prachtige locatie Het Wapen van Kennemerland (bijgenaamd “De Stinkende Emmer, vanwege…

Marian Florissen kandidaat treasurer ACI

folder_openbestuurszaken
Onze Marian heeft zich kandidaat gesteld voor ‘treasurer ACI’ !!! Ze blijft tevens penningmeester voor ACNL. Het voltallige HB van ACNL staat achter haar beslissing! We zullen haar in Puy du Fou en de daarop volgende periode steunen en helpen…

Agora Club Roermond i.o.

Even voorstellen: Agora Club Roermond i.o. Dag allemaal! Graag willen wij ons aan jullie voorstellen. Wij zijn Agora Club Roermond in oprichting. We kunnen wel zeggen dat we een vliegende start hebben gemaakt: van het idee om een Agora Club…

Charter 2 juli 2022

Graag nodigen wij je van harte uit om de charter van onze Agora Club Kennemerland bij te wonen en met ons mee te vieren. Dit doen we in Haarlem bij “Het Wapen van Kennemerland”, in de volksmond wordt dit restaurant…

Agora Eindhoven 1997-2022

25 jaar AGORA EINDHOVEN Heeerlijke dagen gehad met elkaar op Malta ter gelegenheid van ons 25- jarig jubileum. Een prachtig land, fijn hotel, een perfect georganiseerde reis, een zeer kundige gids, een mooi programma, een geweldige sfeer, heel mooi weer…

Nieuwsbrief mei 2022

De allereerste Nieuwsbrief van het nieuwe bestuur! Mei is een drukke maand geweest met natuurlijk voor het bestuur de voorbereidingen voor de ALV en het zilveren jubileumfeest! Tevens is het bestuur op bezoek geweest bij een nieuwe club in oprichting…

Nieuwsbrief april 2022

Nieuwsbrief nummer 9! De laatste van dit bestuursjaar! Het is al bijna tijd voor de ALV…nog maar een paar weekjes…spannend en vooral heel leuk om samen met zoveel mogelijk leden ons 25 jaar feest te gaan vieren. Het wordt een…
Menu