Blog – Cards (5 columns)

Nieuwsbrief november 2022 – nr 4

folder_openbestuurszaken, Nieuwsbrief
Wat is er de afgelopen maand toch weer veel gebeurd in ons mooie clubje! Zoals de charter van Agoraclub 15 Zeeuws Vlaanderen en het Besturen Overleg in Leusden. Bij het laatste bleek dat we aardige stappen hebben gemaakt richting het…

Hospice Xenia

folder_openbestuurszaken, club 4 noordwijk
  Agora Club Noordwijk e.o. heeft op 1 november 2022 € 1.000,00 gedoneerd aan hospice Xenia, het huis met een hart. Tijdens de maandelijkse vergadering hebben we Floor van Dam uitgenodigd om wat te vertellen overHospice Xenia, waarna we haar…

Nieuwsbrief oktober 2022

folder_openbestuurszaken, Nieuwsbrief
Lees hier over recente gebeurtenissen in onze club, zoals onder andere de charter van Súd East Fryslân, de AGM in Puy du Fou en de benoeming van Marian Florissen als International Treasurer, maar ook het verdrietige nieuws van overlijden van…

Amersfoort tgv 25 jarig bestaan

folder_openbestuurszaken, club 2 eindhoven
  Onze activiteit naar Amersfoort tgv ons 25 jarig bestaan en ons eerste samenzijn in september van dit Agora jaar. We hebben genoten van deze prachtige stad, vol historie met elkaar onder het genot van allerlei lekkers.

Schinkemert AC Venlo

folder_openbestuurszaken, club 7 venlo
Na 2 jaar corona is in Venlo op 1 september 2022 weer een schinkemert gehouden. Winkelstraten in de stad staan dan vol kraampjes waar van alles en nog wat te koop is. Al jaren hebben we met een kraam op…

AGM 2022 Puy du Fou

folder_openbestuurszaken
AGM 2022 met als hoogtepunt natuurlijk de verkiezing van Marian Florissen tot ACI treasurer. Verder: de begroting 2022-2023 moet opnieuw opgesteld worden en er moet een nieuwe ledenvergadering uitgeroepen worden, Gabriella Lerch gekozen als nieuwe vicepresident, de AGM 2024 vindt…

OPEN UP

folder_openbestuurszaken, Internationaal
Our new ACI board : open up and open your hearts to : from left to right : Sumaya Khan (Secretary), Gabriella Lerch (Vice President), Mihaela Cracana (President), Marian Florissen (Treasurer) and Chilufya Mwanakatwe (IPP)
Menu